czwartek, 7 stycznia 2016

Podsumowanie roku 2015

Podsumowanie roku czas zacząć! To był bardzo obfity rok, szczególnie jeżeli chodzi o figurki. Dużo też zamówiłam w tym roku figurek, które albo wyjdą w następnym roku, albo już wyszły i idą do mnie, ale w grudniu jeszcze nie dotarły xP

Co i ile przybyło 

Zacznę może od tego. W 2015 roku przybyło duuużo chińskiego plastiku, ale i nie zabrakło płyt CD i DVD, z czego też się bardzo cieszę, bo jednak słuchanie oryginalnych płytek na wieży to jest coś, co cieszy mnie bardzo. Co prawda nie ma tego dużo, ale patrząc na moją półkę uginającą się pod ciężarem płyt CD to wiecie, lepiej żebym już za dużo nie kupowała XD. Już podaję zestawienie:

Figurki skalowane: 9
Figurki ruchome: 7
Figurki nieskalowane: 14
Goodsy różne: 7
CD: 3
DVD: 2
Mangi: 14


Szał ciał generalnie, szczególnie jeżeli chodzi o mango, którego to raczej nie kupowałam, ale postanowiłam zbierać Tytanów, żeby uzupełnić tytanią kolekcję :D.
Plus dopiero przy robieniu zdjęć zdałam sobie sprawę, że 3/4 figurek z SNK kupiłam w tym roku..

Nówki jak ta lala

Dużo nówek w tym roku się pojawiło, czyli przeważnie dużo preorderów, ale i nie tylko, bo czasem były to też promocje.

Figurki: 17
Goodsy różne: 6
CD: 2
DVD: 2
Mangi: 8

  

Jak widać, trochę nówek się uzbierało, koniec końców :D

Używki 

Oczywiście nie zabrakło rzeczy używanych. Często siedzę na AmiAmi i ich sekcji preowned, którą kocham i nienawidzę jednocześnie, bo wydaję tam za dużo pieniędzy. No ale można zakupić po okazyjnej cenie różne figsy, które w oryginalnej cenie byłyby dla mnie niedostępne. A że ktoś już je miał, to akurat mnie nie robi :D.

Figurki: 13
Goodsy różne: 1
CD: 1
DVD: 0
Mangi: 6


Posłowie

Jak widać, ten rok był bardzo obfity w zakupy, czego nie żałuję z żadnej strony. Co prawda pieniędzy poszło od ciula dwieście, pewnie jakbym nie kupowała plastiku i odkładała piniundz to już dawno bym w Japonii siedziała, no ale... polecę sobie na tydzień i co XD? Jak już jechać to na stałe!
Na nowy rok mam dużo preorderu, mam zapełniony kalendarz aż do maja... Brawo ja. Niestety, ale niektórych pozycji przepuścić nie mogłam.
Zapowiada się kolejny rok pełen plastiku :D
Cieszę się, że w tym 2015 roku zaczęłam prowadzić bloga, mam nadzieję go prowadzić przez następny i następny rok... Może i nie jest to jakiś niesamowity blog, ale jest taki mój i mogę sobie pisać o moim badziewnym hobby ile wlezie :D Z moich takich życzeń na następny rok to byłoby pisanie recenzji bez emotikon, ale chyba nie będę potrafiła tego zrobić X"D
W tym roku zapewne będę musiała ... zakupić nową witrynkę, chociaż nie mam pojęcia, gdzie ja ją wstawię. Nie mam małego pokoju, ale wszystko jest przemyślanie poustawiane i będę musiała się namyśleć, aby jakoś wrzucić nową witrynę... pamiętam ten moment, kiedy zakupowałam witrynę i miałam takie 'eh, fajnie by było, aby była wypełniona po brzegi'... nie żebym się czepiała Czesławie, ale to było w sierpniu, a witrynka już jest zapełniona ... także ten X"D.
Następna recka będzie niewiemjaka, ale będzie XD
Sore ja~

8 komentarzy:

 1. Bardzo obfity rok, jest czego pozazdrościć. Mogłaś w sumie zrobić jeszcze ranking ulubieńców z tego roku, chociaż wiem, że im czegoś więcej tym ciężej wybrać. xP

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ulubiona skala: Rin, Levi od Koto i Melty XD
   Ulubiony prize: Sasuke i Christa
   Ulubiona lala ruchoma XD: RAH Leviego, myślę że to oczywiste xD

   Nawet nie pomyślałam o tym :D

   Usuń
 2. Ja w sumie też nabyłam w tym roku dużo plastiku jak na mnie, chociaż większość to drobnica, a nie duże figurki. uwu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko i tak jest chińskim plastikiem, nawet jak jest małe xD zresztą nawet na małościach można sporo keszu wydać i to jest najgorsze, bo wydaje się tanie, ale jak się uzbiera co by się chciało to wychodzą miliony ;-;

   Usuń
 3. Wow! Miałaś bardzo obfity rok, w sumie mój również był bardzo bogaty. :D Ah! Ten "chiński plastik" jak tu bez niego żyć kiedy on taki ładny. xD Lubię patrzeć na twojego Leviego w fartuszku. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciężko żyć bez chińskiego plastiku D: i ten zapaszek świeżego plastiku D:
   Muszę mu w końcu jakąś kiecuszkę uszyć XD

   Usuń
 4. Jednak widać, kto woli plastiki od papieru XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No zaprzeczać nie będę XD każdy ma swojego kota xD

   Usuń